Logo do druku

Villa Pallas

pl de en ru
villa villa villa villa

ogródZapraszamy do odwiedzenia restauracji Gardenia. Niebanalna aranżacja wnętrza oraz miła atmosfera z pewnością wprowadzą Państwa w bardzo dobry nastrój. W restauracji Gardenia czeka na Państwa duży wybór dań kuchni polskiej oraz międzynarodowej. Nie zapominamy również o kulinarnych tradycjach naszego regionu, które znajdują odzwierciedlenie w serwowanych przez nas potrawach.

Przygotowując nasze dania wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki najlepszej jakości. Nasi kucharze dbają o zapewnienie najwyższego standardu przygotowywanych przez nich dań.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego Coctail Baru, w którym serwujemy wspaniałą kawę oraz pyszne koktajle i drinki.

Jeśli poszukają Państwo nietypowego, pięknego miejsca, w którym mogą Państwo urządzić niezapomniane przyjęcie, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Zajmujemy się organizacją przyjęć okolicznościowych, w tym wesel, komunii, wykwintnych bankietów, a także uroczystych obiadów.

Przygotowaliśmy również bogatą ofertę cateringową, która z pewnością trafi w gusta naszych klientów. Nasz personel dotrze w każde miejsce, aby zorganizować piknik albo spotkanie rodzinne. Usługę cateringową świadczymy także podczas eventów firmowych organizowanych w Villa Pallas.